Virtuvės baldai

Virtuvė – tai ne tik maisto gaminimo vieta. Tai namų centras, kuriame susitinka visa šeima, vyksta patys smagiausi pokalbiai ir kūrybiniai atradimai.

Virtuvės baldai

Labai svarbu, jog virtuvės baldai būtų gražus, nuteiktų kuo daugiau laiko praleisti virtuvėje, tačiau būtų patogūs bei praktiški. Virtuvėje laikome daugybę maisto produktų, indų ir kitų daiktų, kurių kiekvienas turi  jam skirtą vietą, naudojimasis virtuvės baldais turi ne apsunkinti, o palengvinti kasdieninį maisto ruošimą virtuvėje. Virtuvė turi būti tinkamai apgalvota, pagal kiekvienos šeimos gyvenimo būdą, poreikius, namų plotą.
Mūsų gaminami virtuvės baldai: minimalistiniai, modernūs, klasikiniai bei daugybė kitų. Dirbame su kokybiškos ir ilgaamžės furnitūros gamintojais. Mūsų secialistai padės jums išsirinkti tinkamiausią virtuvės baldų variantą, patars, kokybiškai pagamins bei sumontuos jūsų svajonių virtuvės baldus.

 

Išskirtinė juodai balta virtuvė

Išskirtinė, nestandartinė, moderni! Ši virtuvė – kelia susižavėjimą ir nuostabą.
Naudotos medžiagos:
Akrilinė blizgi plokštė;
LMDP stalviršis;
BLUM soft-close furnitūra; dažyto stiklo sienelė,
Baras kombinuotas su stiklu ir metalinėmis kojomis.
Užtrukom, bet rezultatas – stulbinantis!

Medžio imitacijos virtuvė

Naujausias projektas baigtas ir, ko gero, tai vienas iš geriausių pavyzdžių, kai norima, kad virtuvės baldai susilietų su patalpos visuma, sudarytų lengvumo įspūdį.
Medžiagos: akrilinė balta, blizgi plokštė kombinuota su medžio imitacijos LMDP plokšte bei LMDPstalviršis (UAB „TRUKMĖ“), BLUM soft-close furnitūra.
Beje, visada smagu, kai klientai ateina per rekomendacijas „iš lūpų į lūpas“.

Klasikinė balta virtuvė

Klasikinė gražuolė, kurią jau galima apžiūrėti mūsų ofiso patalpose Veiverių pl. 150C, Kaune.
Virtuvei pagaminti naudota: dažyta MDF plokštė, LMDP stalviršis ir HPL sienelė (UAB TRUKMĖ), frezuoti fasadai, BLUM soft-close furnitūra, vitražinės – veidrodinės viršutinių spintelių durelės.
Idealus variantas visiems klasikos mylėtojams ir mylėtojoms!

Šviesi, matinė, moderni virtuvė

Džiaugiamės, kai mūsų klientai tampa pastoviais ir renkasi mus jau ne pirmą kartą. Tai patvirtina, jog išpildome visus klientų lūkesčius, o darbų kokybė kalba pati už save.
Šiai virtuvei pagaminti naudota:
  • Dažyta, matinė MDF plokštė;
  • HPL sienelė ir stalviršis;
  • BLUM soft-close furnitūra.

Balta, blizgi, akrilinė virtuvė

Balta, blizgi, akrilinė virtuvė, kurioje išpildyti visi kliento pageidavimai. Erdvu, patogu, modernu, praktiška.
Šiai virtuvei pagaminti naudota:
  • BLUM soft-close furnitūra;
  • LMDP stalviršis;
  • Fasadai be rankenėlių, pjauti 45 laipsnių kampu.

Tamsi virtuvė su sala

Ko gero, tinkamiausias apibūdinimas – solidu. Tai dar viena ekspozicinė virtuvė mūsų ofiso patalpose Veiverių pl. 150C Kaune.
Matinė LMDP plokštė, karšto oro besiūlis kantavimas airTec technologija (UAB TRUKMĖ), aliuminio profilio įfrezuojamos rankenėlės, Corian dirbtino akmens stalviršis, HETTICH soft-close furnitūra.
Daugiau baldų: https://www.fortobaldai.lt/

Juodai balta virtuvė

Juoda ir balta – modernu ir prabangu. Šis derinys – tai klasika nepavaldi laikui.Virtuvės baldas sujungtas su prieškambario spinta sudaro vientisumo ir erdvės įspūdį, šis sprendimas taip pat padeda maksimaliai išnaudoti patalpos erdvę ir daiktų pasidejimo galimybes.
Šie virtuvės baldai, kaip ir visi Forto Baldai pagaminti naudojant modernaus, besiūlio kantavimo technologiją.

Balta ir kapučino spalvos virtuvė

Balta ir kapučino spalvos plokštės – ko gero vienas iš populiariausių pasirinkimų virtuvės baldams. Juk dera tobulai, kaip kava ir pieno puta.

Džiaugiamės išpildę dar vienos šeimos svajonę ir jų namuose įkurdinę naują virtuvę!
Medžiagos:
akrilinė besiūlio kantavimo plokštė, LMDP stalviršis ir HPL sienelė (UAB „TRUKMĖ“),
BLUM soft-close furnitūra.

Pilki virtuvės baldai

Pilki virtuvės baldai – praktiškas jaunos šeimos, auginančios mažametį vaiką, pasirinkimas. Virtuvės karkasui naudota aukštos klasės LMDP plokštė „Group Mauris“ su 0,8 mm vidiniu kantu. Fasadams užsakovai pasirinko dažytą MDF plokštę – matinės ir blizgios plokščių kombinaciją bei pilkšvą spalvą. Nors virtuvė nėra didelė, tačiau joje viskas išdėstyta taip, kad šeimininkai galėtų darbuotis patogiai ir turėtų visus būtinus prietaisus: joje tilpo integruojama indaplovė integruojamas šaldytuvas. Taip pat buvo išnaudotas ir virtuvės aukštis bei suprojektuotos viršutinės spintelės, kurios galės talpinti rečiau naudojamus, bet reikalingus daiktus.
Estetiškumo virtuvei suteikia ir durelės be rankenėlių. Fasadinių durelių pjovimas 45 laipsnių kampu – puiki išeitis tiems, kas nenori rinktis rankenėlių ir vertina lakoniškumą bei minimalizmą.
Patogius spintelių durelių atidarymo ir uždarymo mechanizmus, stalčių švelnų uždarymą užtikrina savo kokybe ir ilgaamžiškumu garsėjanti „BLUM“ furnitūra, kurią ir naudojome projektuodami šią virtuvę.
Virtuvės stalviršis įleistas į palangę ir tampa jos dalimi, taip sudarydamas didesnį darbo plotą ir vizualiai padidindamas virtuvės erdvę. Prie stalviršio priderinta HPL sienelė, kurią vietoje tradicinių plytelių ar stiklo pasirinko užsakovai.
Tikimės, kad mūsų klientai liko patenkinti savo virtuve, sėkmingai naudojasi virtuvės baldais, gamina gardžius patiekalus ir leidžia jaukius vakarus drauge.

Nedidelė, jauki virtuvė

Nedidelė, bet jauki virtuvė, kurią pagaminome šauniai vyresnio amžiaus porai, gyvenančiai bute. Bendras virtuvės plotas – tik 6 kvadratiniai metrai, tad talpūs virtuvės baldai buvo kone pagrindinis prioritetas.

Naudotos medžiagos: LMDP plokštės, stalviršis ir HPL sienelė (UAB „TRUKMĖ“), BLUM furnitūra.

Praktiški virtuvės baldai

Dar vienas praktiškas sprendimas jaunos šeimos namams:

LMDP plokštės, pilki, neteplūs ir lengvai valomi paviršiai sutaupys jūsų laiką ir jėgas prižiūrint virtuvės baldus.
Minimalistinis sprendimas, kai šeimininkai virtuvės baldo nenori padaryti pagrindiniu namų akcentu.
Neįprastas sprendimas – pusinė virtuvės sienelė: apatinė dalis HPL, o viršutinė dalis – dažyta MDF plokštė.

Blizgūs balti virtuvės baldai

Šie virtuvės baldai mums buvo gana rimtas iššūkis, nes gaminome ją vienam iš garsių Lietuvos sportininkų – čempionui, visų mūsų pasididžiavimui ir šauniam vyrui, mylinčiam savo šeimą. Be abejo – kiekvienos šeimos pagrindinė, dažniausiai lankoma vieta namuose yra virtuvė, o sportininko kasdienybėje tai – dar svarbesnė vieta, nes sveika ir subalansuota mityba labai prisideda prie gerų sporto rezultatų bei pasiekimų. Tad užduotis teko rimta, turėjome  pagaminti kokybiškus ir patogius virtuvės baldus, bei  nenuvilti šios šaunios šeimos.

Užsakovai virtuvės gamybai pasirinko itin kokybiškas medžiagas – dažytą MDF plokštę (RAL 9016 atspalvis, blizgus paviršius), vietoje rankenėlių rinkosi frezavimą, kas neapkrauna baldo papildomomis detalėmis ir supaparastina baldo priežiūrą. Viršutinės virtuvės spintelės suprojektuotos „laiptais“, t.y. pirmasis viršutinių spintelių aukštas yra giliau nei antrasis aukštas. Toks sprendimas suteikia baldui vizualinės erdvės pojūtį, ką sustiprina ir vietoje pirmojo aukšto fasadų sumontuoti tonuoti veidrodžiai. Antrojo aukšto spintelės suprojektuotos gilesnės nei tradicinis standartas. Toks sprendimas padidina naudingą virtuvės plotą ir daiktų pasidėjimo galimybes.
Kadangi gamyboje naudojame tik kokybiškas ir patikimas medžiagas, ši virtuvė taip pat nebuvo išimtis ir joje montavome „BLUM“ soft-close furnitūrą. Ši produkcija pasižymi kokybe, ilgaamžiškumu bei patogumu naudojant baldus.
Klientai rinkosi prabangų akmens masės CORIAN stalviršį bei stalviršyje vientisai įlietą kriauklę. Šis pasirinkimas suteikė virtuvei dar daugiau prabangos ir vientisumo, nes šie stalviršiai neturi jokių sudūrimų.
Esame laimingi, kad mūsų šaunusis užsakovas ir jo šeima liko patenkinti savo nauja virtuve, nes tik laimingi klientai yra pagrindinis mūsų variklis judėti į priekį ir dar labiau tobulėti.

Juodai balta virtuvė

Visada be galo gera, kai sugrįžta seni klientai ir vėl užsisako mūsų baldus. Naudotos medžiagos: dažyta, blizgi ir matinė MDF plokštė, BLUM soft-close furnitūra, akmens masės stalviršis su išlieta kriaukle, stiklo sienelė.

Virtuvės baldai lofte

Loftas – šiuolaikinio, veiklaus, kosmopolitiško jauno žmogaus būstas. Būtent tokiai jaunai šeimai teko įrengti šią virtuvę. Sprendimas – netradicinis visų pirma dėl to, kad su užsakovais projektą derinti teko nuotoliniu būdu, nes jie gyvena užsienyje, tačiau būstą įsirenginėja čia – Lietuvoje. Visų antra – šią virtuvę teko talpinti po laiptais, tad mūsų projektuotojams teko rimtai padirbėti, nes ši virtuvė turėjo atlikti ne tik pagrindinę savo funkciją, bet ir paslėpti tam tikrus būsto įrenginius – šildymo katilą bei vamzdyną. Su užduotimi susidorojome puikiai, nes virtuvė gavosi tokia, kokios užsakovai ir pageidavo: paslėpė viską, ką paslepti buvo būtina, išliko talpi, puikiai tiko po laiptais.
Apie medžiagas: gamybai buvo pasirinkta balta LMDP plokštė ir blizgus, juodas stalviršis. Baltos ir juodos spalvų derinys idealiai tiko šio būsto interjerui, suteikė lakoniškumo, modernumo bei minimalistinės estetikos.
Virtuvę užbaigia veidrodinė spinta. Šis sprendimas – puikus vizualaus erdvės praplėtimo pavyzdys, be to veidrodžiai visada suteikia patalpai modernumo ir prabangos pojūtį.

Klasikinis juodos-baltos derinys

Ką ir bepridursi – klasikinis juodos-baltos derinys įsikūrė naujuose namuose.

Medžiagos: LMDP blizgi plokštė (UAB „TRUKMĖ“) ir stalviršis, HPL sienelė, BLUM soft-close furnitūra.

Juoda-balta virtuvė be durelių

Juodai-balta virtuvė,klasika, kuri niekada neišeina iš mados.
Šiai virtuvei pagaminti naudota:
LMDP plokštė ir stalviršis (UAB TRUKMĖ);
Besiūlio kantavimo technologija;
BLUM soft-close furnitūra;

Virtuvės fasadai pjauti 45 laipsnių kampu, taip sudaroma galimybė baldą gaminti be durelių. Tai suteikia virtuvei ypatingą modernumo pojūtį.

Baltai pilka, minimalistinė virtuvė

Baltai pilka, minimalistinė virtuvė – puikus jaunos šeimos pasirinkimas.
Šiai virtuvei pagaminti naudota:
  • Akrilinė, blizgi plokštė;
  • BLUM soft-close furnitūra;
  • LMDP stalviršis ir HPL sienelė;
  • LED apšvietimas